reklam
reklam

Celal Abbas Aslan”Atatürk Devlet Adamlığı, Komutanlığı, Devrimciliği, Barışcıllığı, İnsancıllığı Ve Tarihsel Ön Görüleriyle Bu Gün Büyüklüğü Daha Çok Anlaşılan Bir Dünya Lideri Olmaya Devam Ediyor . Onunla Övünüyor Ve Gurur Duyuyoruz” | MySivas.Com Sivas HaberleriMySivas.Com Sivas Haberleri

26 Ocak 2021 - 04:19

Celal Abbas Aslan”Atatürk Devlet Adamlığı, Komutanlığı, Devrimciliği, Barışcıllığı, İnsancıllığı Ve Tarihsel Ön Görüleriyle Bu Gün Büyüklüğü Daha Çok Anlaşılan Bir Dünya Lideri Olmaya Devam Ediyor . Onunla Övünüyor Ve Gurur Duyuyoruz”

Son Güncelleme :

09 Kasım 2020 - 21:18

1 kez okundu
reklam
Celal Abbas Aslan”Atatürk Devlet Adamlığı, Komutanlığı, Devrimciliği, Barışcıllığı, İnsancıllığı Ve Tarihsel Ön Görüleriyle Bu Gün Büyüklüğü Daha Çok Anlaşılan Bir Dünya Lideri Olmaya Devam Ediyor . Onunla Övünüyor Ve Gurur Duyuyoruz”
reklam

Cumhuriyet Halk Partisi Sivas Mrkez İlçe Başkanı Celal Abbas Aslan yaptığı açaklamada, Mustafa Kemal Atatürk, Üstlendiği Tarihsel Görevle Türk Ulusunun Kaderini Ve Dünya Tarihinin Akışını Değiştirmiş, Yanmış, Yıkılmış, Yurt Topraklarında Çağdaş Dünyanın Değerlerini Benimsemiş, Tam Bağımsız, Laik, Demokratik, Çağdaş Bir Devlet Kurmuş Ve Türk Ulusuna Armağan Etmiştir.

Atatürk Devlet Adamlığı, Komutanlığı, Devrimciliği, Barışcıllığı, İnsancıllığı Ve Tarihsel Ön Görüleriyle Bu Gün Büyüklüğü Daha Çok Anlaşılan Bir Dünya Lideri Olmaya Devam Ediyor . Onunla Övünüyor Ve Gurur Duyuyoruz.

            Atamızı Saygıyla Ve Özlemle Anarken, Bugün Ülkemizin İçerisinde Bulunduğu Konumu Değerlendirmek İstiyoruz. Bugün Ki Tabloda; Atatürkçü Düşünceye Saldırıların Varlığı, Laik Demokratik Cumhuriyetin Kuşatma Altında Olduğu, İrtica Tehlikesinin Devam Ettiği, Ülke Bağımsızlığına Toprak Bütünlüğüne Emperyalist Müdahalenin Varlığı, Halkın Mutlu Olmadığı Bilinen Açık Ve Net Gerçeklerdir.

            Bu Vahim Tablo Karşısında, Atatürk’e Ve Mirasına Sahip Çıkmak, Bu Yolda Mücadeleye Devam Etmek, Kendi Geleceğimize Ve Çıkarlarımıza Sahip Çıkmak Demektir.

Emperyalizmin Ve İşbirlikçilerinin 100 Yıl Önce Anadolu Topraklarında Ulusumuzun Varlığını Yok Etme Ve Paylaşma Emelleriyle Nasıl Kararlılıkla  Mücadele Edildiyse Bu Günde Atatürkçü Düşüncenin Işığında Aynı Kararlılıkla Mücadele Edeceğimizden Hiç Kimse Şüphe Etmesin.

           Atamızı, Ölüm Yıldönümünde Saygıyla Anarken, Onun İlke Ve Devrimlerinin Savunucusu Olarak, Laik Demokratik Cumhuriyeti Sonsuza Kadar Yaşatma Azim Ve Kararlılığında Olduğumuzu Birkez Daha Yineliyoruz.

Aziz Atatürk Ruhun Şad Olsun

reklam

YORUM YAP

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
reklam
reklam