bsr lichtenberg

replica rolex watches

Şişli escort Mecidiyeköy escort Taksim escort Beşiktaş escort Fatih escort Çapa escort Etiler escort Ortaköy escort Nişantaşı escort Levent escort Fındıkzade escort Aksaray escort Beyoğlu escort Kağıthane escort Zeytinburnu escort Sarıyer escort Maslak escort Bayrampaşa escort escort berlin dubai escorts porno izle seks hikayeleri sex hikayeleri seks izle spotify link kısaltma

Canlı Sonuçlar | MySivas.Com Sivas Haberleri
reklam
reklam

Canlı Sonuçlar | MySivas.Com Sivas HaberleriMySivas.Com Sivas Haberleri

26 Ocak 2022 - 16:56
reklam
AFRİKA ULUSLAR KUPASI
19:00
Fildişi Sahili Fildişi Sahili
- : -
Mısır Mısır
22:00
Mali Mali
- : -
Ekvator Ginesi Ekvator Ginesi
ALMANYA 3. LİGİ
21:00
Duisburg Duisburg
- : -
Magdeburg Magdeburg
21:00
TSV Havelse TSV Havelse
- : -
Wehen Wiesbaden Wehen Wiesbaden
21:00
SC Verl SC Verl
- : -
Meppen Meppen
21:00
FSV Zwickau FSV Zwickau
- : -
Eintracht Braunschweig Eintracht Braunschweig
21:00
Saarbrucken Saarbrucken
- : -
Borussia Dortmund II Borussia Dortmund II
ANDORRA PREMİER LİGİ
22:45
FC Santa Coloma FC Santa Coloma
- : -
UE Santa Coloma UE Santa Coloma
23:00
CE Carroi CE Carroi
- : -
Sant Julia Sant Julia
ARNAVUTLUK KUPASI
54'
Flamurtari Flamurtari
0 - 1
Vllaznia Vllaznia
54'
Egnatia Egnatia
1 - 1
Laçi Laçi
AVUSTRALYA 1. LİGİ
09:05
Macarthur FC Macarthur FC
- : -
Perth Glory Perth Glory
BELÇİKA 1. LİGİ
20:45
Eupen Eupen
- : -
Standard Liege Standard Liege
20:45
Zulte Waregem Zulte Waregem
- : -
Oud Heverlee Leuven Oud Heverlee Leuven
23:00
RFC Seraing RFC Seraing
- : -
Beerschot VA Beerschot VA
23:00
Anderlecht Anderlecht
- : -
Cercle Brugge Cercle Brugge
BREZİLYA AMAZONENSE
22:30
Sao Raimundo AM Sao Raimundo AM
- : -
Operario AM Operario AM
22:30
Manaus Manaus
- : -
Fast Clube Fast Clube
22:30
Princesa Solimoes Princesa Solimoes
- : -
Iranduba Iranduba
22:30
Amazonas Amazonas
- : -
Manauara Manauara
BREZİLYA CARİOCA
MS
Boavista SC Boavista SC
1 - 1
Botafogo FR Botafogo FR
21:30
Audax Rio Audax Rio
- : -
Nova Iguaçu Nova Iguaçu
BREZİLYA CATARİNENSE
22:00
EC Prospera EC Prospera
- : -
Hercilio Luz Hercilio Luz
BREZİLYA COPA DO NORDESTE
MS
Nautico Nautico
0 - 0
Campinense Campinense
BREZİLYA GAUCHO
22:00
União Frederiquense União Frederiquense
- : -
Novo Hamburgo Novo Hamburgo
22:00
Juventude Juventude
- : -
Internacional Internacional
BREZİLYA MARANHENSE
21:30
SE Juventude SE Juventude
- : -
Sampaio Correa Sampaio Correa
BREZİLYA PARAENSE
02:00
Tapajos Tapajos
- : -
Independente PA Independente PA
BREZİLYA PAULİSTA A1
MS
Botafogo-SP Botafogo-SP
0 - 0
Santo Andre Santo Andre
MS
Corinthians Corinthians
0 - 0
Ferroviaria Ferroviaria
21:00
Agua Santa Agua Santa
- : -
São Bernardo São Bernardo
BREZİLYA POTİGUAR
21:00
Força e Luz Força e Luz
- : -
America Natal America Natal
BREZİLYA SERGİPANO
MS
Falcon Falcon
0 - 1
Itabaiana Itabaiana
21:15
Maruinense Maruinense
- : -
Atletico Gloriense Atletico Gloriense
CAF KONFEDERASYON KUPASI
20:00
JS Kabylie JS Kabylie
- : -
Royal Leopards Royal Leopards
ENDONEZYA SÜPER LİGİ
MS
Persiraja Banda Aceh Persiraja Banda Aceh
2 - 2
Persela Lamongan Persela Lamongan
26'
Persita Tangerang Persita Tangerang
0 - 0
Persija Jakarta Persija Jakarta
FRANSA LİGUE 1
21:00
Angers Angers
- : -
Saint Etienne Saint Etienne
FRANSA LİGUE 2
21:00
US Quevilly US Quevilly
- : -
Amiens SC Amiens SC
GÜNEY KIBRIS KUPASI
17:00
Ethnikos Achnas Ethnikos Achnas
- : -
Doxa Katokopia Doxa Katokopia
19:00
Apollon Limassol Apollon Limassol
- : -
AEL Limassol AEL Limassol
HİNDİSTAN SÜPER LİGİ
17:00
Bengaluru FC Bengaluru FC
- : -
Chennaiyin Chennaiyin
İNGİLTERE ŞAMPİYONLUK LİGİ
23:00
West Bromwich Albion West Bromwich Albion
- : -
Preston North End Preston North End
İNGİLTERE VANARAMA ULUSAL LİGİ
22:45
Havant & Waterlooville Havant & Waterlooville
- : -
Tonbridge Angels Tonbridge Angels
İRAN 1. LİGİ
16:30
Havadar SC Havadar SC
- : -
Esteghlal Esteghlal
İSKOÇYA PREMİER LİGİ
22:45
Rangers FC Rangers FC
- : -
Livingston Livingston
22:45
Hearts Hearts
- : -
Celtic Celtic
22:45
Dundee United Dundee United
- : -
Ross County Ross County
22:45
St Johnstone St Johnstone
- : -
Dundee Dundee
22:45
Motherwell Motherwell
- : -
Hibernian Hibernian
İTALYA SERİE B LİGİ
22:00
Lecce Lecce
- : -
Vicenza Virtus Vicenza Virtus
İTALYA SERİE C LİGİ
20:00
Südtirol Südtirol
- : -
Triestina Triestina
KOLOMBİYA PRİMERA - APERTURA
MS
Envigado Envigado
1 - 0
Deportivo Pasto Deportivo Pasto
MS
Independiente Santa Fe Independiente Santa Fe
3 - 0
Aguilas Doradas Aguilas Doradas
MS
Atletico Bucaramanga Atletico Bucaramanga
0 - 0
Millonarios Millonarios
22:00
La Equidad La Equidad
- : -
Once Caldas Once Caldas
MALTA 1. LİGİ
21:00
Sliema Wanderers Sliema Wanderers
- : -
Balzan Youths Balzan Youths
21:00
Hamrun Spartans Hamrun Spartans
- : -
Birkirkara Birkirkara
MEKSİKA 2. LİGİ
MS
Tepatitlan Tepatitlan
1 - 1
Coyotes de Tlaxcala Coyotes de Tlaxcala
MS
Venados FC Venados FC
2 - 2
Pumas Tabasco Pumas Tabasco
MS
Mineros de Zacatecas Mineros de Zacatecas
1 - 0
Cancun FC Cancun FC
NİJERYA PREMİER LİGİ
18:00
Enyimba Enyimba
- : -
Akwa United Akwa United
18:00
Enugu Rangers Enugu Rangers
- : -
Remo Stars Remo Stars
18:00
Shooting Stars Shooting Stars
- : -
Kwara United Kwara United
PORTEKİZ LİG KUPASI
22:45
Sporting Lizbon Sporting Lizbon
- : -
Santa Clara Santa Clara
PRİMERA DİVİSİON RFEF
21:00
UCAM Murcia UCAM Murcia
- : -
Linense Linense
21:00
Algeciras Algeciras
- : -
Cornella Cornella
21:00
Gimnastic Tarragona Gimnastic Tarragona
- : -
Andorra Andorra
21:00
Unionistas de Salamanca CF Unionistas de Salamanca CF
- : -
Inter de Madrid Inter de Madrid
21:00
Celta Vigo B Celta Vigo B
- : -
Real Union Real Union
21:00
Rayo Majadahonda Rayo Majadahonda
- : -
Valladolid B Valladolid B
22:00
Sabadell Sabadell
- : -
Alcoyano Alcoyano
22:00
Zamora Zamora
- : -
Deportivo La Coruna Deportivo La Coruna
23:00
San Fernando CD San Fernando CD
- : -
Real Betis B Real Betis B
23:00
Sevilla Atletico Sevilla Atletico
- : -
Villarreal B Villarreal B
23:00
Atletico Sanluqueno Atletico Sanluqueno
- : -
Castellon Castellon
23:00
Badajoz Badajoz
- : -
San Sebastian Reyes San Sebastian Reyes
23:00
Racing Santander Racing Santander
- : -
Racing Ferrol Racing Ferrol
23:00
Linares Deportivo Linares Deportivo
- : -
CDA Baleares CDA Baleares
TAYLAND PREMİER LİGİ
MS
Nakhon Ratchasima Nakhon Ratchasima
1 - 0
Chiangrai United Chiangrai United
MS
Ratchaburi Ratchaburi
0 - 1
Muang Thong United Muang Thong United
TFF 2. LİG
İPT
Kırşehir Belediyespor Kırşehir Belediyespor
0 - 0
GMG Kastamonuspor GMG Kastamonuspor
ERT
Isparta 32 Spor Isparta 32 Spor
0 - 0
Anagold 24Erzincanspor Anagold 24Erzincanspor
ERT
Kahramanmaraşspor Kahramanmaraşspor
0 - 0
Sivas Belediyespor Sivas Belediyespor
ERT
Ankara Demirspor Ankara Demirspor
0 - 0
Pazarspor Pazarspor
ERT
Uşakspor A.Ş. Uşakspor A.Ş.
0 - 0
CriptoSwaps Zonguldak Kömürspor CriptoSwaps Zonguldak Kömürspor
ERT
Eskişehirspor Eskişehirspor
0 - 0
Kırklarelispor Kırklarelispor
ERT
Akhisarspor Akhisarspor
0 - 0
Karatay Termal 1922 Konyaspor Karatay Termal 1922 Konyaspor
ERT
Pendikspor Pendikspor
0 - 0
Bucaspor 1928 Bucaspor 1928
ERT
Etimesgut Belediyespor Etimesgut Belediyespor
0 - 0
İnegölspor İnegölspor
ERT
TECO Karacabey Belediyespor TECO Karacabey Belediyespor
0 - 0
Şanlıurfaspor Şanlıurfaspor
ERT
Sakaryaspor Sakaryaspor
0 - 0
Çorum FK Çorum FK
ERT
Turgutluspor Turgutluspor
0 - 0
Sarıyer Sarıyer
ERT
Niğde Anadolu FK Niğde Anadolu FK
0 - 0
1461 Trabzon FK 1461 Trabzon FK
ERT
Ergene Velimeşespor Ergene Velimeşespor
0 - 0
Bodrumspor Bodrumspor
ERT
Afjet Afyonspor Afjet Afyonspor
0 - 0
Somaspor Somaspor
ERT
Diyarbekirspor Diyarbekirspor
0 - 0
Silahtaroğlu Vanspor FK Silahtaroğlu Vanspor FK
ERT
Serik Belediyespor Serik Belediyespor
0 - 0
An Zentrum Bayburt Özel İdarespor An Zentrum Bayburt Özel İdarespor
ERT
Adıyaman FK Adıyaman FK
0 - 0
Ankaraspor Ankaraspor
ERT
Nazilli Belediyespor Nazilli Belediyespor
0 - 0
Amed Sportif Faaliyetler Amed Sportif Faaliyetler
VERANO KUPASI
MS
Boca Juniors Boca Juniors
1 - 0
San Lorenzo San Lorenzo
YUNANİSTAN KUPASI
ERT
AEK AEK
0 - 0
PAOK PAOK
19:30
Olympiakos Olympiakos
- : -
Panetolikos Panetolikos
21:00
Lamia Lamia
- : -
Aris Aris
YUNANİSTAN SÜPER LİGİ 2
MS
AE Karaiskakis AE Karaiskakis
0 - 2
Zakynthos APS Zakynthos APS
DA
Panserraikos Panserraikos
1 - 0
Pierikos FC Pierikos FC
16:00
Niki Volos Niki Volos
- : -
Olympiakos Volou Olympiakos Volou
DA
Almopos Aridea Almopos Aridea
0 - 2
PAOK II PAOK II
DA
Kavala Kavala
0 - 0
Trikala Trikala
16:00
Kifisia Kifisia
- : -
Irodotos Irodotos
DA
Xanthi Xanthi
0 - 0
Apollon Larissa Apollon Larissa
16:00
Rodos AS Rodos AS
- : -
Kalithea Kalithea
DA
Veria Veria
4 - 0
Apollon Pontou Apollon Pontou
16:00
PAE Egaleo PAE Egaleo
- : -
Kalamata Kalamata
16:00
Asteras Vlachioti Asteras Vlachioti
- : -
Diagoras Diagoras
16:00
Ergotelis Ergotelis
- : -
PAE Chania PAE Chania
reklam
reklam
# TAKIMLAR O AV P
1 Trabzonspor 23 24 54
2 İttifak Holding Konyaspor 22 18 45
3 Aytemiz Alanyaspor 23 8 38
4 Adana Demirspor 23 10 37
5 Fenerbahçe 23 8 37
6 Beşiktaş 23 4 36
7 Atakaş Hatayspor 23 -2 36
8 Medipol Başakşehir 22 8 34
9 Gaziantep FK 22 -1 32
10 Demir Grup Sivasspor 23 6 31
11 Yukatel Kayserispor 23 -1 31
12 VavaCars Fatih Karagümrük 23 -7 30
13 Kasımpaşa 23 -1 27
14 Göztepe 23 -3 27
15 Galatasaray 23 -5 27
16 GZT Giresunspor 23 -3 26
17 Fraport TAV Antalyaspor 23 -11 24
18 Çaykur Rizespor 23 -18 22
19 Altay 23 -14 18
20 Öznur Kablo Yeni Malatyaspor 22 -20 16
# TAKIMLAR O AV P
1 Bereket Sigorta Ümraniyespor 21 20 45
2 MKE Ankaragücü 21 18 45
3 BB Erzurumspor 21 10 38
4 Royal Hastanesi Bandırmaspor 21 13 36
5 İstanbulspor 21 10 36
6 Eyüpspor 20 8 36
7 Yılport Samsunspor 20 8 33
8 Adanaspor 21 5 32
9 Manisa FK 21 -2 28
10 Tuzlaspor 20 1 27
11 Ankara Keçiörengücü 21 -4 26
12 Gençlerbirliği 21 -8 26
13 Beypiliç Boluspor 19 0 24
14 Kocaelispor 21 -8 24
15 Nasadoge Menemenspor 21 -11 23
16 Altınordu 21 -18 22
17 Bursaspor 20 -8 20
18 Altaş Denizlispor 21 -12 19
19 Balıkesirspor 20 -22 8
# TAKIMLAR O AV P
1 Pendikspor 18 13 42
2 Bucaspor 1928 19 7 31
3 Amed Sportif Faaliyetler 19 4 30
4 Nazilli Belediyespor 19 2 28
5 Isparta 32 Spor 19 5 28
6 Kırklarelispor 19 9 28
7 Ankara Demirspor 19 2 27
8 Şanlıurfaspor 19 2 26
9 Kırşehir Belediyespor 19 4 26
10 Anagold 24Erzincanspor 18 6 26
11 Pazarspor 19 -4 25
12 Uşakspor A.Ş. 18 -2 25
13 Akhisarspor 19 -4 23
14 CriptoSwaps Zonguldak Kömürspor 19 -7 22
15 Tarsus İdman Yurdu 19 -3 21
16 Karatay Termal 1922 Konyaspor 19 -4 19
17 Eskişehirspor 19 -20 16
18 TECO Karacabey Belediyespor 18 -10 16
19 GMG Kastamonuspor 0 0 0
# TAKIMLAR O AV P
1 Sakaryaspor 21 32 48
2 1461 Trabzon FK 21 17 43
3 Sivas Belediyespor 21 22 40
4 Afjet Afyonspor 20 17 37
5 Bodrumspor 21 15 37
6 An Zentrum Bayburt Özel İdarespor 21 7 37
7 Somaspor 20 10 35
8 Çorum FK 21 13 34
9 Silahtaroğlu Vanspor FK 20 0 32
10 Ankaraspor 21 8 31
11 Serik Belediyespor 21 -2 29
12 İnegölspor 21 -5 27
13 Diyarbekirspor 21 -1 25
14 Etimesgut Belediyespor 21 -5 25
15 Turgutluspor 21 -12 23
16 Adıyaman FK 20 -11 19
17 Sarıyer 21 -12 18
18 Ergene Velimeşespor 21 -20 18
19 Kahramanmaraşspor 21 -36 12
20 Niğde Anadolu FK 21 -37 7
# TAKIMLAR O AV P
1 Manchester City 6 8 12
2 Paris St Germain 6 5 11
3 RB Leipzig 6 1 7
4 Club Brugge 6 -14 4
reklam